Aktualności

CAL razem z partnerami zaprasza na I Forum Rewitalizacji do Łodzi

Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Lokalnych OPUS oraz Stowarzyszenie Społecznie Zaangażowani zapraszają na I Forum Rewitalizacji w ramach Programu Animacji Społecznej.

Program jest częścią pilotażowego projektu „Opracowanie modelu prowadzenia rewitalizacji obszarów miejskich na wybranym obszarze w Mieście Łodzi”.

Do udziału w I Forum Programu Animacji Społecznej zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji kultury, instytucji samorządowych, liderów lokalnych, artystów, społeczników, przedsiębiorców, usługodawców, aktywnych mieszkańców. Zastanowimy się jak wspólnie realizować działania dla mieszkańców i z mieszkańcami Centrum Łodzi i jak je sfinansować w ramach Programu Aktywizacji Społecznej.

I Forum Programu Aktywizacji Społecznej odbędzie się w sobotę 28 marca 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 26 im. Armii „Łódź”, ul. Pogonowskiego 27/29, która jest partnerem tego przedsięwzięcia. Szkoła mieści się w Strefie Wielkomiejskiej i jest bardzo aktywnym miejscem w środowisku lokalnym.

Forum rozpoczyna się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.00. Rejestracja uczestników od godz. 9.00.

Zapraszamy Państwa do rejestracji:

formularz elektroniczny: http://googl/forms/5177iwL14N

mailowo: teresaj@cal.org.pl; jwoznicka@opus.org.pl

Plik do pobrania: Program Forum Rewitalizacji