Aktualności

Centrum Paca i CAL zapraszają na warsztaty z rewitalizacji społecznej!

Pracujesz z zaniedbanymi, wykluczonymi społecznościami? Zależy Ci na rewitalizacji swojego podwórka, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Chciałbyś zobaczyć jak realizuje się programy rewitalizacji społecznej?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rewitalizacją społeczną na warsztat, który odbędzie 12 lutego (piątek) w godz. 15:00-18:00 w Centrum Społecznym Paca (ul. Paca 40). Zapraszamy szczególnie mieszkańców, studentów i przedstawicieli NGO, którzy chcieliby zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia i realizacji działań na rzecz społeczności rewitalizowanych terenów zgodnie z Modelowym Standardem Aktywnej Integracji.Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie obecność na warsztacie do czwartku (11 lutego) na adres: agatak@cal.org.pl!
Więcej o Modelowym Standardzie Aktywnej Integracji:
https://www.crzl.gov.pl/images/01-Biblioteka/Publikacje/Projekty_Pomocy_Spolecznej/Rewitalizacja_spoleczna/Modelowy_standard_aktywnej_integracji_wyd._II.pdf
Wydarzenie organizowane przez Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji we współpracy ze stowarzyszeniem Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL odbywa się w ramach Jubileuszu 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego.