Aktualności

I KONWENT W RAMACH PROGRAMU DOM KULTURY+ INICJATYWY LOKALNE. EDYCJA 2022

logotypy do działań CAL

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL jest realizatorem programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022”.
To dla nas wielki zaszczyt, by poprzez animatorów, towarzyszyć instytucjom kultury uczestniczącym w programie, w przeprowadzeniu inicjatyw lokalnych na podstawie zdiagnozowanych potrzeb i potencjałów kulturowych lokalnego środowiska.

Po dwóch latach pandemii, możemy spotkać się „na żywo” podczas Konwentu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022” w Miejskim Domu Kultury „Bogucice – Zawodzie” w Katowicach. To będzie przestrzeń do edukacji, wymiany doświadczeń, dyskusji o dobrych praktykach.

Bardzo się cieszmy, że naszymi partnerami w realizacji Konwentu są Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego i Miejski Dom Kultury „Bogucice – Zawodzie” w Katowicach. Dziękujemy!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w konwencie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Prosimy o rejestrację udziału do dnia 26.06.2022r. poprzez wypełnienie formularza na stronie https://forms.gle/grdRtkE7j9uxzTp78

Dla chętnych, po zakończeniu Konwentu, istnieje możliwość zwiedzania Muzeum Śląskiego w Katowicach https://muzeumslaskie.pl/pl/. Zgłoszenia prosimy kierować mailem na adres: katarzyna.paradecka@mdkbogucice-zawodzie.pl

Załącznik: Program konwentu

english russia
CAL TV