Aktualności

“Mykanów Let s smile – zarażamy uśmiechem”

Badania pokazują że Polacy są najrzadziej uśmiechającym się narodem w Europie:-(

Przy Państwa pomocy chcielibyśmy “rozdawać” uśmiechy dalej i pokazywać, że młodzi ludzie mają wielką moc zmieniania środowiska, . Obudzimy w Polakach radość i pokażemy, że warto się dzielić uśmiechem. O to będziemy się starać. „Mykanów Let’ s Smile – zarażamy uśmiechem”.

Jakie działania ?: Wszystko będzie polegało na tym, że w sześciu najważniejszych miastach Polski – Warszawa, Kraków, Łódź , Wrocław, Katowice, Częstochowa będziemy animować mieszkańców miast do włączenia się do wspólnej animacji „rozdawania uśmiechu” . Po tych działaniach zostanie zmontowany film, który zostanie umieszczony na stronach internetowych, oraz upowszechniać go na różnego rodzaju konferencjach.

Etapy Kampanii:

Etap I: ogólnopolski konkurs na mema p.t. “Zaraź mnie uśmiechem

Etap II : zarażanie uśmiechem  – Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Katowice, Częstochowa.

Etap III : Ogólnopolski konkurs fotograficzny pod tytułem „ pokaż nam jak ty zarażasz uśmiechem

Kto będzie odbiorcą kampanii ? :

Odbiorcami całego przedsięwzięcia będą  ludzie, którzy włączyli się do wspólnej przedsięwzięcia  jak i osoby zupełnie z tym nie związane t.j. internauci oraz mieszkańcy Polski.

Miejsce realizacji: Kraków, Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław, Częstochowa.

O co prosimy :

Prosimy od Państwa wsparcia  merytorycznego oraz promocyjnego ( umieszczania informacji n.t. kampanii i spotu pokazującego całe nagrania na Państwa stronach internetowych oraz portalach społecznościowych).

P.S. Film pokazujący lokalny happening “Mykanów Let’s Smile”.

https://www.youtube.com/watch?v=I61AJdmiDtE

Ogólnopolska kampania społeczna “Mykanów Let s smile – zarażamy uśmiechem ” będzie realizowana w 6 miastach Polski ( Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Łódź, Częstochowa)  gdzie młodzież z gminy Przy pomocy animatorów będzie “zarażać” uśmiechem mieszkańców miasta. Zapraszamy do polubili i śledzenie informacji jak zarażamy Polskę.
https://www.facebook.com/pages/Mykan%C3%B3w-Let-s-Smile-zara%C5%BCamy-u%C5%9Bmiechem/726573980788377