Aktualności

Nabór fiszek na skalowanie innowacji w projekcie “Skalowanie innowacji Opieka domowa na terenach wiejskich”

W dniu dzisiejszym rozpoczął się pierwszy nabór Grantobiorców na skalowanie innowacji Opieka domowa na terenach wiejskich. Nabór fiszek potrwa do 14 kwietnia 2022r. Wszelkie informacje o naborze oraz pełna dokumentacja znajdują się na stronie internetowej www.opieka.owop.org.pl

Nasz projekt przewiduje uruchomienie systemu grantów na wdrożenie modelu w wysokości od 50 tys. do 100 tys. zł, na okres od 8 do 12 miesięcy, dla podmiotów publicznych, prywatnych, czy tez osób fizycznych świadczących już usługi społeczne i zdrowotne w różnych formach (na podstawie PKD podmiotu), które wdrożą skalowaną innowację społeczną na terenie wiejskim.

Zachęcamy do kontaktu z zespołem projektu poprzez infolinię tel. 570 900 335czynną od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.00. Zespół projektu odpowie na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości związane z naborem oraz realizacją grantu.

Projekt realizowany jest w partnerstwie trzech organizacji pozarządowych: Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej  CAL w Warszawie, Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza w Michalowie.

FE_POWER_poziom_pl

english russia
CAL TV