Aktualności

Nowa nazwa i logo CAL

Mamy nowy logotyp, nazwę i hasło CAL. Choć korzystamy z nich już od pewnego czasu, dla porządku przypominamy co się zmieniło.

nazwa: W działaniach promocyjnych posługujemy się wyłącznie dwoma wersjami nazwy organizacji. Dłuższą: „Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL” lub krótszą: „CAL”. W formalnych dokumentach takich jak umowy czy faktury VAT posługujemy się natomiast pełną nazwą, czyli „Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL”.

hasło: „Odkryj siłę społeczności” – krótko, prosto i angażująco mówi o tym, co jest naszą misją

logo: Odświeżyliśmy nasze logo i zadbaliśmy o to, żeby wygodnie było z niego korzystać nam, naszym partnerom i współpracownikom.

Zapraszamy również do zapoznania się z krótką prezentacją przedstawiającą czym jest Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL i na czym polega prowadzona przez nas działalność.

Wszystkie materiały (logotypy, księga znaku, prezentacja) dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Identyfikacja CAL

Zmianie wizerunku towarzyszy również ożywienie naszej strony internetowej. Naszym zamierzeniem jest, aby pojawiały się na niej ciekawe informacje i artykuły pokazujące w jaki sposób CAL pomaga w odkrywaniu energii tkwiącej w lokalnych społecznościach. Zapraszamy Was do podpowiadania nam ciekawych tematów, o których warto opowiedzieć innym. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze pomysły i sugestie. Uruchomiliśmy również nowy profil na Facebooku. Dotychczasowy „Stowarzyszenie CAL” zastąpiliśmy nowym: „Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL”.