Aktualności

PACA 40. Miejsce akcji – także Twoich!

Masz pomysł? Nie masz przestrzeni? Przyjdź do nas i zostań  gospodarzem nowej, grochowskiej bazy inicjatyw! PACA 40 to miejsce skupiające mieszkańców Grochowa, przestrzeń dla spotkań różnych inicjatyw i ludzi działających na rzecz grochowskiej społeczności.

Można tu poznać sąsiadów i aktywistów, zaangażować się w lokalne przedsięwzięcia, realizować własne pomysły, wziąć udział w warsztatach, otwartych spotkaniach, imprezach kulturalnych lub też po prostu wypić kawę, przeczytać prasę, przejrzeć ogłoszenia  lub zagrać w planszówki.

Jeżeli masz pomysł, a brakuje Ci przestrzeni dla jego realizacji – przyjdź do nas! Nieodpłatnie udostępniamy naszą przestrzeń (oraz w miarę możliwości sprzęt) na interesujące działania animujące lokalną społeczność. Zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, animatorów, działaczy, sąsiadów i wszystkich tych, którzy mają energię i pomysły na działanie, do współtworzenia tego miejsca.

Znajdziesz tu salę ze sceną i miejscem dla ok. 100 osób, przestrzeń wystawienniczą (z odpowiednią instalacją i oświetleniem), salkę dla dzieci, trzy pomieszczenia szkoleniowe… Podzielimy się też rzutnikiem, flipchartem i filiżanką kawy!

Wszystko po to, aby na Grochowie powstało miejsce:

  • przyjazne mieszkańcom i aktywizujące ich w sposób twórczy
  • skupiające pozytywne i energiczne osoby, które chcą działać
  • otwarte dla wszystkich chcących realizować własne pomysły, rozwijać zainteresowania i dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi.

A może to właśnie Ty masz pomysł,  który świetnie się sprawdzi w tej przestrzeni?

Przyjdź do nas – jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 20:00 a w soboty od 10:00 do 18:00.

Adres: ul. Paca 40

Więcej informacji udzieli: Agata Gajda

tel. 607 737 545

email: agatag@cal.org.pl