Aktualności

Przygotowania do Podwórkowej Gwiazdki

Q Ruch Sąsiedzki zaprasza na spotkanie organizacyjne przed Podwórkową Gwiazdką. Już w najbliższy czwartek!

Zbliża się koniec roku, w pracy gonią nas niedokończone projekty, zamówienia, niezapłacone rachunki… nie mamy nawet czasu dla najbliższych, a jednak… sezon na sąsiadów nigdy się nie kończy. Może warto zastanowić się dlaczego coraz więcej Warszawiaków, nie chce spędzać wolnego czasu tylko w multipleksach, czy na kolejnych zakupach. Oczywiście możemy zaliczać kolejne sukcesy zawodowe, kolejne dyplomy, a w weekend wracać do rodziny rozsianej gdzieś po Polsce, ale czy to zwalnia nas z poczucia odpowiedzialności za własne sąsiedztwo?

Podwórkowa Gwiazdka jest akcją, która może Wam w tym pomóc. Przekonają się o tym Ci z Was, którzy zajrzą do siedziby Q Ruchu Sąsiedzkiego, w Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Organizatorzy postarają się opowiedzieć, jak sprawić,żeby przyciągnąć sąsiadów i sąsiadki, jak zaproponować i zachęcić do współorganizowania tego wydarzenia. No i w końcu po co?

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed Podwórkową Gwiazdką już w najbliższy czwartek, 08.11.2012, w godz.17:30-19:30, na Podwalu 13, w Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL,

więcej na

http://podworkowagwiazdka.blogspot.com/

www.inicjatywysasiedzkie.pl

oraz na stronie wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/257311207724260/

Przystanek KAPITULNA. Biały budynek Zakładu Kształcenia Zawodowego, 3p.
Kontakt: Kornelia Zagórska, 504220189, korneliaz@cal.org.pl