Aktualności

REWITALIZACJA SPOŁECZNA 2015 – BEZPŁATNE WARSZTATY! NOWE TERMINY – WOLNE MIEJSCA!

Mamy jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych warsztatach instruktażowych z zakresu wdrażania Modelowego Standardu Aktywnej Integracji (MSAI) przez Liderów instytucji pomocy i integracji społecznej.
Jeśli pracujesz z zaniedbanymi, wykluczonymi społecznościami i zależy Ci na rewitalizacji swojej miejscowości, osiedla, a nie wiesz jak się do tego zabrać, zastanawiasz się jak pobudzać rozwój lokalny i wprowadzić zmianę poprzez wzrost aktywności społecznej te warsztaty są dla Ciebie.

Warsztaty realizowane są na zlecenie Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich z inicjatywy Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej do września 2015 roku w ramach projektu pn.: „Rewitalizacja Społeczna”.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia i realizacji kompleksowych działań/programów na rzecz społeczności lokalnych rewitalizowanych terenów zgodnie z Modelowym Standardem Aktywnej Integracji, nabyć kompetencji przeprowadzenia szkoleń przez pracowników (liderów) instytucji pomocy i integracji społecznej z zakresu opracowania i realizacji programów rewitalizacji społecznej.
Warsztaty instruktażowe są skierowane do wszystkich Pracowników publicznych instytucji pomocy i integracji społecznej, którzy nie uczestniczyli w szkoleniach z zakresu inicjowania i wdrażania partnerskich programów rewitalizacji społecznej realizowanych w ramach projektu „Rewitalizacja społeczna“ w 2014 r.

W warsztatach może uczestniczyć 2 przedstawicieli instytucji.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Udział w warsztatach instruktażowych jest bezpłatny.
• Organizator zapewnia uczestnikom nocleg oraz wyżywienie.
• Organizator zapewnia uczestnikom bezpłatnie materiały szkoleniowe w tym materiały do samokształcenia.
• Uczestnicy mogą ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu.
• Ubezpieczamy uczestników szkolenia i wizyt studyjnych od NNW

Warsztaty instruktażowe z zakresu wdrażania Modelowego Standardu Aktywnej Integracji (MSAI) przez Liderów instytucji pomocy i integracji społecznej:

1. Formularz zgłoszeniowy.
3. Program szkolenia.
3. Regulamin zwrotu kosztów dojazdu

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

1. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać na adres e-mail: rekrutacja@cal.org.pl

2. Następnie podpisany formularz prosimy odesłać pocztą na adres: Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, ul. Paca 40, 04-386 Warszawa, z podpisem „Rewitalizacja Społeczna”.

3. Razem z formularzem prosimy o przesłanie zaświadczenia od pacodawcy którego wzór wyślemy Państwu w wersji elektronicznej, jako załącznik do formularza do wysłania w wersji papierowej.

Termin rekrutacji został przedłużony do 10 listopada! Zapisz się już dziś! Decyduje kolejność  zgłoszeń!

Terminy najbliższych szkoleń:

LISTOPAD 2015 r.

16-18.11.2015 r. w Wrocławiu, Hotel Wieniawa, ul. Gajowicka 130, 53-322 Wrocław, http://wieniawa.obitur.pl/pobierz formularz

16-18.11.2015 r.  w Katowicach, Hotel Campanile, Ul. Sowińskiego 48, http://www.campanile.com/pl/hotels/campanile-katowice,  – pobierz formularz

16-18.11 w Łodzi, Hotel Reymont, ul Legionów 81; 91-072 Łódź, http://www.hotel-reymont.dormire.pl - pobierz formularz

16-18.11 w Poznaniu, Centrum Kongresowe Hotel IOR, ul.Węgorka 20; 60-318 Poznań, http://www.hotelior.pl/ - pobierz formularz

25-27.11 w Warszawie – - pobierz formularz

 

Formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać mailem na adres:

rekrutacja@cal.org.pl

 

O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Warsztaty realizowane są na zlecenie Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich z inicjatywy Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej do września 2015 roku zrealizuje cykl warsztatów instruktażowych w ramach projektu “Rewitalizacja Społeczna”.

Nowy obraz (1)