Aktualności

Seminarium w Jeleniej Górze

Partycypacja społeczna i zrównoważony rozwój w lokalnych politykach publicznych – pod takim tytułem 5 i 6 kwietnia, w Jeleniej Górze, odbyło się IV seminarium z cyklu “Teoria i praktyka animacji lokalnych polityk publicznych” organizowane w ramach projektu „Decydujmy razem”.

Seminarium zgromadziło przedstawicieli środowisk akademickich, władz samorządowych, mediów, działaczy lokalnych organizacji pozarządowych oraz animatorów społecznych umożliwiając kreatywną debatę nad problemami polityk publicznych w kontekście zrównoważonego rozwoju oraz ich związków z różnymi formami partycypacji społecznej.

Gospodarzami seminarium byli: prof. Tadeusz Borys, kierownik Katedry Zarządzania Jakością i Środowiskiem, prof. Stanisław Mocek, prorektor ds. dydaktycznych Collegium Civitas oraz dr Bohdan Skrzypczak, prezes Stowarzyszenia CAL i dyrektor Centrum Badań Społeczności i Polityk Lokalnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii na stronie projektu Decydujmy razem i jednocześnie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za aktywny udział w seminarium. Już wkrótce spotkamy się na kolejnym, tym razem organizowanym w Warszawie, V seminarium z cyklu: “Teoria i praktyka animacji lokalnych polityk publicznych”.