Aktualności

Szukamy wolontariuszy!

Nie szukamy wolontariuszy jako stażystów lub praktykantów, nie obiecujemy etatu – po prostu zapraszamy ludzi, którzy mają w ten sposób jedyną okazję, aby “od kuchni” poznać, jak wygląda animacja społeczna, czym jest ruch sąsiedzki, jak wygląda porządna “garażówka” i którym tęskni się za działaniami społecznymi.

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, to ul. Paca 40 to bardzo dobry adres.

Możemy zaproponować kazdej osobie różnorodne zadania od tych bardziej artystycznych (foto/film), poprzez zadania redaktorskie, promocyjne, ale także zupełnie animacyjne tu na Grochowie gdzie znajduje Centrum Społeczne Paca 40 – jak my mówimy Miejsce Akcji.

Jeżeli wolisz zadania jednorazowe – zapraszamy do pomocy przy organizacji konferencji, wizyt studyjnych, jeżeli chcesz tylko pożytecznie spędzić wolny czas – możesz pomóc nam w uzupełnieniu baz kontaktów, poszukiwaniu ciekawych informacji do naszych stron internetowych, a jeżeli chcesz poznać kroki animacji społecznej – potrzebujemy Cię w Ruchu Sąsiedzkim.

Wszystkie osoby, pracujące w naszym Centrum zapewnią Ci odpowiednią opiekę, podzielą się swoją wiedzą i chętnie nauczą się także czegoś do Ciebie droga wolontariuszko i drogi wolontariuszu, bo dla nas wolontariat to dzielenie się i wzajmna nauka. Nasze Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej to miejsce otwarte dla każdego!

Więcej informacji udzieli Wam Ewelina Bartosik: ewelinab@cal.org.pl

Na wolontariuszy czekamy nieustająco!!!