Aktualności

Uczestnicy bohaterami spotkania

 

Były łzy wzruszenia, radości i entuzjazmu. A najważniejszymi aktorami konferencji okazali się sami uczestnicy. Wykazali się otwartością, kreatywnością i ogromną życzliwością. Trzysta osób, którym zależy na tym, by w Polsce żyło się lepiej, byśmy wszyscy mieli równy dostęp do edukacji i kultury, byśmy mieli wpływ na sprawy, które nas dotyczą spotkało się  w “Fortecy” w Warszawie na IV Dorocznej Konferencji na rzecz Aktywizacji i Rozwoju organizowanej przez Krajowy Ośrodek EFS i Stowarzyszenie CAL.

W tym roku wzięliśmy na warsztat zrównoważony rozwój. Zaprosiliśmy przedstawicieli organizacji pozarządowych, biznesu, ekologii, ekonomii społecznej i kultury, by skonfrontować nasze cele i oczekiwania, by doprowadzić do dialogu i harmonijnej współpracy.

Zadaliśmy uczestnikom szereg pytań: Czy firma może być dobrym sąsiadem?, Jak przekonać innych do swoich pomysłów?, Jak problem ekologiczny może ożywić społeczność?, “Jak sprawić by inni przyszli na moje spotkanie?… Stały się one inspiracją do refleksji, dyskusji i twórczego działania – grupy udzielały odpowiedzi poprzez scenki teatralne – ciekawe, autentyczne, z humorem.

DZIĘKUJEMY ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!

ZDJĘCIA TUTAJ