Aktualności

Konferencja poświęcona wynikom skalowania innowacji „Opieka domowa na terenach wiejskich”

W imieniu partnerów projektu Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, Hospicjum Proroka Eliasza, Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL w Warszawie, serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą wynikom skalowania innowacji „Opieka domowa na obszarach wiejskich”, która odbędzie się 29 czerwca 2023 r.w godzinach 11:00 – 15:30, w  Warszawskim Domu Technika NOT, Sala E, ul. Czackiego 3/5, w Warszawie.

W ramach Konferencji model opieki domowej na terenach wiejskich, którego autorem jest dr Paweł Grabowski z Hospicjum Proroka Eliasza przedstawimy rekomendacje ze  skalowania modelu oraz efekty jego wdrażania w ponad 20 miejscach w Polsce przez różne instytucje. Instytucje, które wdrażały model zaprezentują  dobre praktyki w kontekście realizacji usług w modelu deinstytucjonalizacji.

Zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji i refleksji o wyzwaniach stojących przed opieką domową oraz kluczowymi potrzebami w tym zakresie, w kontekście strategii usług społecznych i deinstytucjonalizacji usług.

Zgłoszenia są przyjmowane do 16.06.2023 r. za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/EKLgdAnTVvTwfKHMA

Serdecznie zapraszamy do udziału w  konferencji osobiście w Warszawie lub w formule online. (link do konferencji wyślemy po wskazaniu adresu w formularzu)

Program konferencji 29 czerwca 2023

Partnerzy projektu “Skalowanie innowacji Opieka domowa na terenach wiejskich”: Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, Hospicjum Proroka Eliasza, Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL w Warszawie

 

FE_POWER_poziom_pl