Aktualności

Milion przygód z książką: Zwycięzcy konkursu na najciekawszy reportaż

Znamy zwycięzców konkursu na najciekawszy fotoreportaż w ramach akcji „Milion przygód z książką”. Biblioteki uczestniczące w akcji mogły wziąć udział w konkursie na najciekawszy fotoreportaż ze spotkania lub spotkań przeprowadzonych w ramach akcji.

Otrzymaliśmy wiele bardzo dobrych zgłoszeń konkursowych – wybór trzech najlepszych był trudny. Oto one (w kolejności alfabetycznej):

  • Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko-pomorskie za relację ze spotkania zorganizowanego według scenariusza „Śmieciowe mądrości”
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Sławnie, woj. łódzkie za relację ze spotkania zorganizowanego według scenariusza „Brzydkie kaczątko”
  • Biblioteka Publiczna w Sławie, filia w Starym Strączu, woj. lubuskie – za relację ze spotkania zorganizowanego według scenariusza „Naukowcy są wśród nas”

Zwycięskie biblioteki otrzymają projektory multimedialne ACER X112 DLP ufundowane przez Fundację LOTTO Milion Marzeń.

Serdecznie gratulujemy laureatom! Dziękujemy wszystkim bibliotekom za udział w konkursie i przygotowanie wielu wspaniałych relacji.

“Milion przygód z książką” to akcja dla bibliotek publicznych, zainicjowana przez Fundację LOTTO Milion Marzeń i zrealizowana wspólnie z Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL oraz z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Celem akcji było propagowanie i upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.”