Aktualności

Q Ruch Sąsiedzki zaprasza na debatę

Czy dzień sasiada to jednorazowa inicjatywa czy długofalowe działanie? Jak zorganizowac Dzień Sąsiada zaczynając od pomysłu, a kończą na skutecznej realizacji? – o tym będzie się mówiło podczas otwartej debaty organizowanej przez Q Ruch Sąsiedzki. 

Spotkanie zatytuowane “III Warszawski Dzień Sąsiada – Akcja vs Działanie” – odbędzie się 25 kwietnia (środa) w godz. 18.00 – 19.30, w “Warsztacie”, przy Placu Konstytucji 4.

Przyjdź i spotkaj aktywnych sąsiadów, inicjatorów Dnia Sąsiada, przedstawicieli instytucji oraz lokalnego biznesu. Sezon na przyjazne sąsiedztwo trwa cały rok!

Q – Ruch Sąsiedzki jest to inicjatywa edukacyjno- animacyjna, skupiająca aktywnych mieszkańców Warszawy. Chcesz obudzić swoje sąsiedztwo i nie wiesz jak – koniecznie musisz się do nas zgłosić. Q Ruch Sąsiedzki prowadzi Akademię Inicjatyw Sąsiedzkich, otwarte debaty na lokalne tematy oraz staramy się inicjować spotkania w konkretnych dzielnicach, w czasie których aktywni sąsiedzi mogą się poznać i wymienić doświadczeniami. Oprócz tego Q Ruch zaprasza do dwóch wspólnych akcji: Dnia Sąsiada i Podwórkowej Gwiazdki!

więcej na www.inicjatywysasiedzkie.pl

Do pobrania

Plakat_ Debata